HYALU-PROCOLLAGENE WRINKLE-CORRECTING RITUAL

Cena 350zł
Czas trwania 90 minut
Płeć Dla kobiet
Wiek 36-45, 45+
Rodzaj Skóry Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Odwodniona, Wrażliwa
ZASTOSOWANIE Ochrona twarzy
Działanie Anty-Ageing, Nawilżające, Odżywcze, Przeciwzmarszczkowe, Rozjaśniające, Ujędrniające, Wygładzające, Wypełniające

Pierwszy przeciwzmarszczkowy zabieg THALGO łączący w sobie 3 rodzaje kwasu hialuronowego i morski prokolagen z użyciem Roller Boosters dla widocznego efektu już od 1 zabiegu. Usuwa wszelkie oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki, nawet te utrwalone. Błyskawiczny efekt zapewniają 3 rodzaje kwasu hialuronowego (małe, średnie i duże molekuły), które nawilżają i wygładzają skórę, stymulują produkcję kwasu hialuronowego w naskórku i aktywują odnowę komórkową. Małe molekuły kwasu hialuronowego i morski prokolagen aktywują syntezę kolagenu typu I, III i IV oraz kwasu hialuronowego, aby stopniowo wypełniać zmarszczki, które z czasem stają się coraz wyraźniejsze i trwałe.W trakcie zabiegu wykonujemy peeling dłoni oraz  masaż relaksacyjny rąk. Na zakończenie klient otrzymuje do wypicia energetyzujący napój na bazie spiruliny Spiruline Boost Energising Detox Shot lub Activ Detox.

Przy serii 6 zabiegów klient otrzymuje prezent - Wrinkle Correcting Eye Pro Patches 8 sachets

Specjalnie opracowany masaż Dermastim+ z użyciem specjalnych rolek masujących sprawia, że skóra jest wyraźnie gładsza, wypełniona i wygląda młodziej.

 

WSKAZANIA: Skóra odwodniona z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca nawilżenia, wypełnienia i regeneracji

 

CEL: Nawilżona, odżywiona i wygładzona skóra, zmarszczki są wypełnione i mniej widoczne, nawet te utrwalone. Skóra jest bardziej napięta i rozjaśniona, a nawet wygląda piękniej i młodziej.

VOUCHER