BRIGHTENING LUMIERE MARINE TREATMENT

Cena 350zł
Czas trwania 90 minut
Płeć Dla kobiet, Dla mężczyzn
Wiek 36-45, 45+
Rodzaj Skóry Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Odwodniona, Wrażliwa
ZASTOSOWANIE Ochrona ciała, Ochrona twarzy
Działanie Rozjaśniające

BRIGHTENING LUMIERE MARINE TREATMENT Kompleksowy rytuał rozjaśniająco-odmładzający na twarz i dłonie Wygląd i atrakcyjność naszej skóry zależy od jej struktury i kolorytu. Środowisko zewnętrzne i wewnętrzne (emisja niebieskiego światła (komputer), zmiany hormonalne, upływ czasu, zmiany pór roku, palenie papierosów, słońce, zanieczyszczenie powietrza…) sprawiają, że skóra traci blask, jędrność i świeżość. Nie jest już tak elastyczna, promienna i jasna.

 

Firma Thalgo opracowała nowatorski zabieg, który dzięki zastosowaniu potrójnej metody eksfoliacji, niweluje każdy rodzaj przebarwienia, zapewniając efekt wygładzonej, nawilżonej skóry o jednolitym kolorycie i promiennym wyglądzie. Przed zabiegiem klient ma wykonaną diagnozę skóry twarzy  przy użyciu lampy Wooda .W trakcie zabiegu wykonujemy peeling dłoni oraz masaż relaksacyjny rąk.Na zakończenie klient otrzymuje do wypicia herbatkę z alg.

Przy serii 6 zabiegów klient otrzymuje prezent - Lifting Correcting Eye Cream

 

WSKAZANIA: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami słonecznymi, plamami starczymi oraz spowodowanymi emisją niebieskiego światła, ciążą, tabletkami antykoncepcyjnymi.

 

CEL: rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, doprowadzenie do równowagi w produkcji melaniny, wzmocnienie funkcji obronnych skóry, przywrócenie jędrności i elastyczności oraz młodzieńczego wyglądu skórze.

 

PRZECIWSKAZANIA: uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW: 3 - 6 zabiegów – 1-2 w tygodniu.

VOUCHER