MIKRODERMABRAZJA

Cena 240zł
Płeć Dla kobiet
Wiek 26-35, 36-45, 45+
Rodzaj Skóry Mieszana, Normalna, Sucha, Tłusta, Odwodniona, Wrażliwa, Trądzikowa
Działanie Anty-Ageing, Łagodząco-kojące, Przeciwtrądzikowe, Przeciwzmarszczkowe

Mikrodermabrazja korundowa przy pomocy urządzenia Skin Ekspert Thalgo znacznie poprawia wygląd skóry, wygładza ją, a także likwiduje przebarwienia i nierówności. Wykonana przed innymi zabiegami pielęgnacyjnymi – zwiększa ich skuteczność. Ponadto zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek. Przyczynia się również do zwiększenia ilości kolagenu i elastyny

 

Zabieg polega na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu i jednocześnie zasysa martwy naskórek. Kryształy uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry.Martwy naskórek oraz zanieczyszczenia są zasysane do oddzielnego pojemnika. Na zakończenie mikrodermabrazji w tym urządzeniu stosuje się światła LED. Diodowe głowice LED emitują energię świetlną w postaci światła o różnych kolorach, które odpowiadają falom świetlnym, o określonej długości.

 

Wiązki ledowego światła docierają do receptorów komórkowych pobudzając ich metabolizm i procesy naprawcze, które nazywamy biofotomodulacją.

 

Jest to źródło energii o niskiej intensywności, zupełnie nieinwazyjne.Efekty działania światła LED to: odmładzanie skóry, leczenie stanów zapalnych skóry, łączenie terapii światłem LED z innymi zabiegami w kosmetologii i leczenie trądziku pospolitego.

W trakcie zabiegu wykonujemy masaż relaksacyjny rąk.Na zakończenie klient otrzymuje do wypicia herbatkę z alg.

Przy serii 6 zabiegów klient otrzymuje prezent - SOS Soothing Mask

VOUCHER