SZANOWNI PAŃSTWO, NAZYWAM SIĘ URSZULA KOSTECKA I PRAGNĘ PRZEDSTAWIĆ WAM SWÓJ GABINET. W 1995 R. PO ZDOBYCIU TYTUŁU DYPLOMOWANEJ KOSMETYCZKI OTWORZYŁAM NIEWIELKI  GABINET.

 

W następnych latach wzbogacałam wiedzę. Między innymi uzyskałam dyplom wizażystki w renomowanej szkole pani Jolanty Wagner w Warszawie. W 2000 r. spełniając wysokie standardy francuskiej firmy Thalgo gabinet uzyskał jej autoryzację. W 2001 r. zostałam mistrzynią kosmetyki po zdaniu stosownych egzaminów. W 2003 r. zajęłam IV miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w makijażu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w 2005 r. po ukończeniu szkolenia w wykonywaniu makijażu permanentnego w Instytucie Zdrowia i Urody "Sharley" w Warszawie u pani Magdaleny Bogulak, uzyskałam tytuł Linergistki.  W 2008 r. spełniłam swoje marzenia, otworzyłam zbudowany od podstaw nowy salon kosmetyczny. W budynku i otoczeniu zostały ujęte wszystkie moje przemyślenia i zasady według chińskiej sztuki Feng Shui.

Do państwa dyspozycji jest to, co najbardziej nowoczesne i skuteczne w kosmetyce. W tym samym roku ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia uzyskując tytuł magistra psychologii społecznej. Moje dokonania zostały dostrzeżone. W 2009 r. mój salon został uznany za "Najlepszy Salon Kosmetyczny 2008 r. w Polsce" . Ta prestiżowa nagroda świadcząca o profesjonalizmie była dla mnie wielką satysfakcją ale i wyzwaniem. W 2010 r. wprowadzając zajęcia Jogi jako dalszą część terapii kosmetycznej (prawdopodobnie jako pierwszy salon kosmetyczny w Polsce), rozszerzyliśmy holistyczne podejście do klienta. Rok 2015 był szczególny, bo jubileuszowy.  W 2020 r. po spełnieniu wysokich standartów usług zostaliśmy docenieni i uzyskalismy statut Autoryzowanego DAY SPA by THALGO. Mogę z pełną odpowiedzialnością i dumą zaprosić państwa do "URSZULA" Spa & Wellness Day Spa by Thalgo w Brzegu Dolnym.

thalgo logo wh 14

Francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Ponad 40-letnie doświadczenie, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że już od wielu lat firma Thalgo jest również światowym potentatem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii. Z logo Thalgo pracują najbardziej prestiżowe hotele m.in. Burj-Al.-Arab Tower w Dubaju, Le Meridien Limassol na Cyprze; Blue Palace na Krecie, The Oriental Bangkok w Tajlandii, Villa Thalgo w Australii

 

W ciągu ponad 17 lat działalności na polskim rynku kosmetycznym firma Thalgo zdobyła najwyższe nagrody i wyróżnienia. Warto podkreślić, że jest jak dotąd laureatem jedynej w swoim rodzaju nagrody „Grand Prix - za unikatową holistyczną filozofię” przyznanej przez miesięcznik „Uroda”. Zabiegi Thalgo trzykrotnie zdobyły też prestiżową nagrodę Prix de Beaute miesięcznika Cosmopolitan oraz wiele innych nagród i wyróżnień. Przez media Thalgo określane jest często „marką dobrego samopoczucia”.
Thalgo posiada jedną z najbogatszych ofert profesjonalnej kosmetyki: szeroką gamę preparatów pielęgnacyjnych, kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało oraz wiele unikatowych, egzotycznych masaży. To jedyna profesjonalna firma kosmetyczna, która w swej ofercie posiada tak szeroką gamę suplementów dietetycznych. Thalgo cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów, nic zatem dziwnego, że już od ponad 25 lat w Polsce i ponad 55 lat na świecie jest w czołówce profesjonalnych firm kosmetycznych. Misją Thalgo jest pełna satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

ella blache logo

Spełnienie kobiecych potrzeb i marzeń Mamy przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywną markę Ella Baché, należącą do grupy Thalgo, która zrodziła się z kobiecych potrzeb i marzeń. Ella Baché to profesjonalna marka kosmetyczna, powstała w 1936 roku w Paryżu. Jej twórczynią była Madame Baché, farmaceutka z dyplomem Uniwersytetu w Budapeszcie. To właśnie jej zawdzięczamy wiele nowatorskich odkryć: m.in. pierwsze zastosowanie w nowoczesnej kosmetologii alatoniny, jako pierwsza zastosowała także w swoich kosmetykach kwas hialuronowy, kwasy owocowe oraz likopen. Ponadto technolodzy i farmaceuci z Laboratorium Ella Baché wprowadzili do współczesnej kosmetologii wiele innych cennych składników tj. ekstrakt z komosy oraz wyciąg z substancji międzykomórkowej niemodyfikowanej genetycznie soi, znany pod nazwą Fabanina

VOUCHER